Sunday 02.10.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
AEL ΑΕΛ
Friday 07.10.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
Karmiotissa_Logo_website ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ
Tuesday 11.10.2022 | 18:00
ΚΥΠΕΛΛΟ COCA-COLA - ΣΤΑΔΙΟ «Ν. PAPAS GROUP / ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ Achironas-Onisilos
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Sunday 16.10.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ»
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Akritas
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Saturday 22.10.2022 | 20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
AEK_LARNACAS ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Sunday 30.10.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΤΣΙΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Λ/ΣΟΥ APOLLONAS_LIMASSOL
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Friday 04.11.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
ENP_Logo_website Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Sunday 13.11.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ - ΓΛΑΥΚΟΣ ΚΛΗΡΙΔΗΣ»
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ DOXA
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Sunday 27.11.2022 | 17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
OMONIA ΟΜΟΝΟΙΑ
Saturday 03.12.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «Ν. PAPAS GROUP / ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ NeaSalamina
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Friday 09.12.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ»
ΠΑΦΟΣ F.C. PAFOSFC
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Saturday 17.12.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
ANORTHOSI ΑΝΟΡΘΩΣΗ
Thursday 22.12.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ»
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ARIS_LIMASSOL
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Tuesday 03.01.2023 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
Olympiacos_Nicosia ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ
Sunday 08.01.2023 | 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΤΣΙΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΑΕΛ AEL
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Sunday 15.01.2023 | 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «Ν. PAPAS GROUP / ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Karmiotissa_Logo_website
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Sunday 22.01.2023 | 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
Akritas ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Sunday 29.01.2023 | 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΑΕΚ ΑΡΕΝΑ
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ AEK_LARNACAS
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Sunday 05.02.2023 | 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
APOLLONAS_LIMASSOL ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Λ/ΣΟΥ
Sunday 12.02.2023 | 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ «ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΚΟΥ»
Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ENP_Logo_website
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Sunday 19.02.2023 | 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
DOXA ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Sunday 26.02.2023 | 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΟΜΟΝΟΙΑ OMONIA
Vs
APOEL ΑΠΟΕΛ
Sunday 05.03.2023 | 00:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
Vs
NeaSalamina ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ