Saturday 14.01.2023 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΤΣΙΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Karmiotissa_NEW
1 - 2
APOEL ΑΠΟΕΛ
Sunday 08.01.2023 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «ALPHAMEGA»
ΑΕΛ AEL
1 - 0
APOEL ΑΠΟΕΛ
Tuesday 03.01.2023 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
1 - -6
Olympiacos_Nicosia ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ
Thursday 22.12.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «ALPHAMEGA»
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ ARIS_LIMASSOL
1 - 1
APOEL ΑΠΟΕΛ
Saturday 17.12.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
1 - 0
ANORTHOSI ΑΝΟΡΘΩΣΗ
Friday 09.12.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ»
ΠΑΦΟΣ FC PAFOSFC
1 - 2
APOEL ΑΠΟΕΛ
Saturday 03.12.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «Ν. PAPAS GROUP / ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ NeaSalamina
1 - 3
APOEL ΑΠΟΕΛ
Sunday 27.11.2022 | 17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
4 - 0
OMONIA ΟΜΟΝΟΙΑ
Sunday 13.11.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «ΚΑΤΩΚΟΠΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ - ΓΛΑΥΚΟΣ ΚΛΗΡΙΔΗΣ»
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ DOXA
0 - 1
APOEL ΑΠΟΕΛ
Friday 04.11.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
2 - 0
ENP_Logo_website Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Sunday 30.10.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΤΣΙΡΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Λ/ΣΟΥ APOLLONAS_LIMASSOL
0 - 1
APOEL ΑΠΟΕΛ
Saturday 22.10.2022 | 20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
1 - 0
AEK_LARNACAS ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Sunday 16.10.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ»
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ Akritas
1 - 2
APOEL ΑΠΟΕΛ
Tuesday 11.10.2022 | 17:00
ΚΥΠΕΛΛΟ COCA-COLA - ΣΤΑΔΙΟ «Ν. PAPAS GROUP / ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»
Π.Ο. ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΟΝΗΣΙΛΟΣ Achironas-Onisilos
0 - 3
APOEL ΑΠΟΕΛ
Friday 07.10.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
0 - 0
Karmiotissa_NEW ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ
Sunday 02.10.2022 | 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
0 - 0
AEL ΑΕΛ
Friday 23.09.2022 | 17:00
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ «NAGA PAY ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ»
ΑΠΟΕΛ APOEL
2 - 2
POX Π.Ο. ΞΥΛΟΤΥΜΒΟΥ
Saturday 10.09.2022 | 20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
0 - 1
ARIS_LIMASSOL ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Sunday 04.09.2022 | 20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ»
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ANORTHOSI
0 - 2
APOEL ΑΠΟΕΛ
Sunday 28.08.2022 | 20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
1 - 1
PAFOSFC ΠΑΦΟΣ FC
Tuesday 23.08.2022 | 19:00
UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
3 - 2
Djurgårdens Djurgårdens IF
Wednesday 17.08.2022 | 19:45
UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE - Tele2 Arena
Djurgårdens IF Djurgårdens
3 - 0
APOEL ΑΠΟΕΛ
Thursday 11.08.2022 | 16:30
UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE - Astana Arena
FC Kyzylzhar FC Kyzylzhar
0 - 0
APOEL ΑΠΟΕΛ
Friday 05.08.2022 | 18:30
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ «NAGA PAY ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ»
ΑΠΟΕΛ APOEL
5 - 1
Olympiacos_Nicosia ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ/ΣΙΑΣ
Thursday 04.08.2022 | 20:00
UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
1 - 0
FC Kyzylzhar FC Kyzylzhar
Friday 29.07.2022 | 18:30
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ «NAGA PAY ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ»
ΑΠΟΕΛ APOEL
0 - 1
ENP_Logo_website Ε.Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
Thursday 28.07.2022 | 20:00
UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
2 - 0
BotevPlovdiv_Logo_website BOTEV PLOVDIV
Wednesday 20.07.2022 | 20:00
UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE - VASIL LEVSKI NATIONAL STADIUM
BOTEV PLOVDIV BotevPlovdiv_Logo_website
0 - 0
APOEL ΑΠΟΕΛ
Tuesday 12.07.2022 | 19:00
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΣΤΑΔΙΟ ΓΣΠ
ΑΠΟΕΛ APOEL
2 - 2
AEK_LARNACAS ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Thursday 07.07.2022 | 18:30
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - N/A
ΑΠΟΕΛ APOEL
2 - 0
GJORCE PETROV FKM GJORČE PETROV
Saturday 02.07.2022 | 19:00
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - N/A
CSKA 1948 CSKA1948_Logo_website
0 - 0
APOEL ΑΠΟΕΛ
Thursday 30.06.2022 | 18:00
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - N/A
BOTEV VRATSA BotevVratsa_Logo_website
0 - 0
APOEL ΑΠΟΕΛ